Biuro Tłumaczeń i Usług Informatycznych Profino działa na rynku od 2007 roku. Nasza firma sukcesywnie od lat odnotowuje wzrost liczby przetłumaczonych stron oraz rozmów. Natomiast w 2012 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o projektowanie i realizację reklam drukowanych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy kompleksowe usługi tłumaczeniowe, reklamowe oraz negocjacji.

 
Zespół „Profino” to obecnie ponad dwustu tłumaczy z całego świata, w tym wielu najlepszych native speakerów, którzy świadczą dla nas usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci to nie tylko firmy i instytucje polskie, ale również zagraniczne.
 
Oferujemy pełen zakres usług. Nasze tłumaczenia obejmują wszystkie języki europejskie oraz wybrane języki z innych części świata.

 

Możemy obiecać różnorodność specjalności tematycznych tłumaczeń, kompleksowe rozwiązania w dziedzinie reklamy oraz pomoc w każdego rodzaju negocjacjach biznesowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

 

Dodatkowo nasza firma oferuje usługi mieszane. Wprowadzanie na nowe rynki, poszukiwanie klientów, sprzedaż maszyn rolniczych oraz pomoc w zakupie samochodów lub maszyn za granicą.

 

Każde zlecenie jest dla nas ważne i szanujemy każdego klienta, podchodząc indywidualnie do jego potrzeb. Zawsze dążymy do wysokiej jakości i terminowej realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń. Przed złożeniem zlecenia dokonujemy bezpłatnej wyceny, określając dokładnie możliwy termin realizacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!