Biuro Tłumaczeń Profino oferuje również usługi mieszane. Wprowadzamy na rynki zagraniczne firmy pragnące poszerzyć krąg swoich odbiorców o klientów z innych państw. Wyszukujemy również nowych potencjalnych klientów. Oferujemy sprzedaż maszyn rolniczych z Holandii oraz wyszukiwanie samochodów z zagranicy.

Dzięki nam możesz poszerzyć zakres swoich poszukiwań/usług na cały świat. Mamy współpracowników na całym świecie, w tym w prawie każdym państwie Europy, dzięki temu lepiej i sprawniej świadczymy nasze usługi w środowisku międzynarodowym.

 

WPROWADZENIE NA RYNEK:

Dzięki siatce współpracowników w wielu państwach oraz perfekcyjnej znajomości języków i miejscowych realiów mamy większą skuteczność i możliwość wprowadzania na nowe, niedostępne wcześniej rynki, gdzie będą mogli Państwo kupować lub sprzedawać usługi i towary.
 

 

MASZYNY ROLNICZE:

Działamy jako przedstawiciel sprawdzonych holenderskich sprzedawców maszyn rolniczych. Oferujemy maszyny rolnicze prosto z Holandii. Zapewniamy kompleksową oraz sprawną obsługę sprzedaży. Jesteśmy otwarci na negocjacje oraz organizujemy transport.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie:

www.maszyny.agro.pl

SAMOCHODY:

Wyszukujemy konkretne samochody z innych państw według zadanych kryteriów (budżet, marka, wiek, kolor, pojemność silnika i inne). Kontaktujemy się ze sprzedającym i uzyskujemy odpowiedzi na wszelkie pytania przekazane nam przez klienta. Prowadzimy negocjacje cenowe oraz licytujemy na aukcjach w imieniu klienta.

Dzięki naszym kontaktom możemy polecić również konkurencyjne cenowo usługi transportu i naprawy świadczone przez zaprzyjaźnione z nami firmy.